ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

ru

Завантажити прайс

НавчанняНавчання вимогам правил пожежної безпеки

У нашому сучасному навчальному центрі можуть пройти підготовку посадові особи, фахівці та працівники за програмами "Правила пожежної безпеки в Україні" та "Пожежно-технічний мінімум". Заняття проводять досвідчені фахівці та викладачі, що мають практичний викладацький стаж і практичний досвід роботи в галузі пожежної безпеки та державного пожежного нагляду більше 20 років.

Групові заняття проводяться у спеціально обладнаному навчальному класі. Можливі так само і виїзні заняття на території замовника.

Індивідуальні заняття проводяться за 1 день без відриву від основного місця роботи посадової особи, яка проходить навчання.


Вартість навчання з оформленням документів на 3 роки складає 350 гривень, при замовленні навчання 2-х та більше осіб надається знижка у розмірі 20 % та більше. Можливий виїзд викладача на Вашу територію.


При проведенні занять використовується теоретичний матеріал з наочними посібниками, відеоматеріали.

Практикуються практичні вправи по використанню вогнегасників, діям під час пожежі, практичного відпрацювання планів евакуації персоналу на випадок пожежі.

Заняття зі слухачами проводяться за узгодженими навчальними програмами з органами державного пожежного нагляду, кількість годин з теоретичної та практичної підготовки фахівців і працівників залежить від ступеня пожежної небезпеки підприємства.

По закінченню навчання слухачам видаються посвідчення встановленого зразка.

Подати заявку на навчання

  1. Назва та місце розташування підприємства
  2. ПІБ та посада особи, яка буде навчатись
  3. Номер телефону


Також наше підприємство займається поставками вогнегасників та протипожежного обладнання на об'єкти всіх видів господарської діяльності з подальшим технічним обслуговуванням і ремонтом.

У нас можуть купити уроздріб і перезарядити свої вогнегасники (від одного і більше) підприємці, автолюбителі і всі бажаючі убезпечити себе і своїх близьких від пожежі. За бажанням клієнта можлива доставка по Києву, Київській області та Україні такими перевізниками, як «Делівері» і «Нова пошта».

Діє гнучка система знижок на нові вогнегасники та перезарядку раніше придбаних у нас.

Завжди допоможемо підібрати оптимальний перелік протипожежного обладнання та вогнегасників у відповідності з характеристиками Вашого підприємства, будівлі або споруди, офісу, житлового будинку або квартири, а також вантажного або легкового автомобіля.

Крім цього, у нас Ви можете придбати весь пакет необхідної документації для організації пожежної безпеки на підприємстві, а саме: покажчики та знаки пожежної безпеки, журнали інструктажів та інструкції з пожежної безпеки для всіх категорій приміщень, а також журнали обліку вогнегасників і журнали обліку та випробувань пожежних кранів на водовіддачу.