ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

ru

Завантажити прайс

Протипожежне водопостачанняПротипожежне водопостачання

Протипожежне водопостачання - комплекс інженерно-технічних споруд, призначених для забору та транспортування води, зберігання її запасів і використання для цілей пожежогасіння.

Джерела протипожежного водопостачання - водопровідні мережі з встановленим на них пожежним обладнанням (пожежні гідранти, гідрант-колонки, пожежні крани), пожежні водойми (резервуари), інші штучні (водонапірні башти, ставки, технологічні ємності) і природні (ріки, озера, струмки) водні об'єкти, вода з яких використовується (може використовуватися) для цілей пожежогасіння.

Проводимо перевірку пожежних кранів на працездатність та технічне обслуговування кран-комплектів. Результати оформляємо актом, який в разі необхідності пред'являється органами державного пожежного нагляду.

Зовнішнє протипожежне водопостачання

Гідрант пожежний — пристрій для відбору води з водопровідної мережі для гасіння пожежі. Колонка пожежна - пристрій, призначений для відкривання (закривання) підземних гідрантів та приєднання пожежних рукавів в цілях відбору води з водопровідних мереж на пожежні потреби.

В наявності є гідранти діаметром: 0.5 м, 0.75 м, 1 м, 1.25 м, 1.5 м, 1.75 м, 2 м, 2.25 м, 2.5 м, 2.75 м, 3 м, 3.25 м и 3.5 м.

Технічний стан пожежних гідрантів з пуском води перевіряють два рази на рік: у квітні і вересні-жовтні. Перша перевірка визначає наявність покажчика, місце його знаходження та зняття утеплювача; встановлює пожежну колонку на гідрант; виявляє відповідність квадрата на стрижні гідранта квадрату торцевого ключа колонки, зручність приєднання напірно-всмоктувальних рукавів, відповідність розташування отвори горловини колодязя гідранта колонці. При цьому прочищають заправний отвір, видаляють пробку і засори; пускають воду, відкриваючи кульовий клапан, закривають кульовий клапан, перевіряють роботу випускного отвору для води, закривають горловину криниці кришкою і оглядають місце під'їзду до гідрантів.

При другій перевірці крім перерахованих заходів обов'язково враховують: наявність підземних вод у колодязі гідранта і його стояку та відкачування їх, забивання випускного отвору пробкою і прийняття гідранта на облік; утеплення пожежних гідрантів виробляють після їх перевірки на технічну справність. Несправні гідранти утеплювати забороняється. Утеплення таких гідрантів виробляють після усунення несправності.

Внутрішнє протипожежне водопостачання

Внутрішній водопровід - система трубопроводів і пристроїв, що забезпечує подачу води до санітарно-технічних приладів, пожежних кранів і технологічного устаткування, що обслуговує одну будівлю чи групу будівель і споруд і що має загальне водовимірювальних пристрій від мережі водопроводу населеного пункту або промислового підприємства. Основне призначення внутрішнього пожежного водопроводу – це боротьба з вогнищами загоряння на початковій стадії, до прибуття машин пожежної охорони. Це дозволить локалізувати осередки загоряння, та не дасть їм перерости в масштабну пожежу. При найбільш сприятливому результаті вогнище спалаху може бути повністю згашена.

Слід зазначити, що внутрішній пожежний водопровід повинен постійно підтримуватися у справному стані. При виявленні навіть найменших несправностей їх необхідно в терміновому порядку усувати. В іншому випадку при виникненні пожежі є ризик залишитися без води, необхідної для його гасіння.

Найважливішу роль у підтримці його в справному стані грає регулярне проведення випробувань.

Наша компанія виконує проектування, монтаж, технічне обслуговування, випробування та ремонт систем внутрішнього і зовнішнього водопостачання.

Пожежні крани чавунні, латунні і алюмінієві вітчизняного та іноземного виробництва. [Вгору]

Пожежні крани служать для підключення до водопровідної мережі пожежних рукавів та іншого обладнання.

Датчики положення пожежних кранів. [Вгору]

Датчик положення пожежного крана "ДППК-І" призначений для установки на латунних кутових запірних клапанах внутрішніх пожежних кранових комплектів з умовним проходом 25, 50 і 65 мм, систем протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів. Датчик призначений для безперервної цілодобової роботи в системах пожежогасіння. Формування сигналу на запуск пожежних насосів або іншого устаткування забезпечується зміною електричного опору датчика при відкриванні крана наполовину.

ДППК встановлюється на кришку і шпиндель клапана і не заважає його відкриття та закриття. Датчик працює в режимі напруги живлення 12-24В постійного струму і зберігає працездатність при значення напруги на датчику від 1 до 27В.