ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

ru

Завантажити прайс

Протипожежне обладнанняПервинні засоби пожежогасіння та протипожежне обладнання

Наше підприємство здійснює поставку, реалізацію та технічне обслуговування обладнання протипожежного призначення:

- вогнегасники;
- обладнання для вогнегасників;
- протипожежне обладнання;
- пожежні щити;
- пожежні шафи і крани, внутрішній протипожежний водопровід;
- пожежні гідранти, зовнішнє протипожежне водопостачання;
- пожежні крани чавунні, латунні і алюмінієві;
- датчики положення пожежних кранів.

Вогнегасники [Вгору]

Вогнегасник – переносний або пересувний первинний засіб пожежогасіння. Дуже ефективно його використання на початковій стадії розвитку пожежі. В залежності від вогнегасної речовини, існує кілька основних типів вогнегасників, а саме: пінні, аерозольні, газові, порошкові, порошкові самоспрацьовує. Найбільш широке застосування мають порошкові і газові вогнегасники, вогнегасною речовиною газових вогнегасників є вуглекислота.

У нас Ви можете придбати вогнегасники всіх типів і обсягів, комплектуючі до них, провести їх технічне обслуговування та випробування.

 

Здійснюємо доставку протипожежного обладнання на підприємства. По Києву власним транспортом, по Україні службами доставки на вибір клієнта.

Пожежні щити [Вгору]

Пожежні щити призначені для розміщення первинних засобів пожежогасіння у виробничих, складських, допоміжних приміщеннях, будівлях, спорудах, а також на території підприємств встановлюються спеціальні пожежні щити (стенди), які повинні забезпечувати захист вогнегасників від потрапляння прямих сонячних променів.

Ціна
Під замовлення

Первинні засоби пожежогасіння, такі як вогнегасник, ящик з піском, багор, сокира, відро, лопата, кошма, можна придбати як окремо, так і в комплекті з щитом.

Ціна
2499,99 грн.

Щит пожежний у комплекті згідно з ГОСТ 12.4.026-76 Лом, відро (конус), багор, лопата, сокира. Додатково можна доукомплектувати кошмою 1400х1900 або 1000х1000, вогнегасниками та ящиком для піску.

Виготовляємо щити відкритого та закритого типу, будь-яких розмірів і конфігурацій.

Акція!
869,00 грн.

Пожежний стенд закрытого типу (сітка) — особливістю даної моделі є наявність ящика для піску, а також велика ємність для пожежного рукава. Забарвлений стійкою високоякісною полімерно — порошковою фарбою. Виготовлений з якісного листового металу.

НОВИНКА!
3999 грн.

Протипожежне обладнання [В начало]

Лом пожежний

Призначений для розчищення місць пожежі, розтину кровель, обрешітки, обшивки та інших подібних роботах. Виготовляється з металевого дроту: 20 мм. Маса не більше: 4,0 кг

Ціна
71,99 грн.

Відро конусне

Призначено для доставки води або піску до місця пожежі.

Ціна
74,99 грн.

Багор пожежний

Призначений для розбирання при гасінні пожеж, покрівель, стін, перегородок та інших частин палаючих будівель, для розтягування палаючих матеріалів. Виготовляється з металевого дроту: 20 мм.

Ціна
72,99 грн.

Лопата совкова

Призначена для подачі піску в осередок загоряння.

Ціна
71,99 грн.

Сокира пожежна

Використовується при розтині покрівлі, дверей і вікон палаючих будинків, відкривання кришок колодязів та пожежних гідрантів. Маса не більше: 500 г.

Ціна
197,99 грн.

Кошма пожежна

Виготовлене з вогнетривкого брезенту, призначено для: локалізації горіння в початковій стадії пожежі, гасіння палаючої одягу на потерпілому, захисту горючих конструкцій та обладнання при проведенні вогневих робіт, шляхом припинення доступу кисню.

Ціна
249,99 грн.

Пожежні шафи і крани, внутрішній протипожежний водопровід [Вгору]

Пожежні шафи призначені для розміщення в них пожежних кранів, вони можуть бути як вбудованими, так і навісними, мають пристосування для опломбування, отвори для провітрювання і візуального огляду без відкриття. Так само в них передбачено місце для зберігання двох вогнегасників. На дверцях шафи в яких знаходяться вогнегасники повинні бути нанесені відповідні покажчики за ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Кольори сигнальні і знаки безпеки".

Разом з пожежниками шафами у нас можна придбати арматуру для монтажу внутрішнього протипожежного водопроводу, крани, гайки (головки), стовбури, рукави, касети і барабани для рукавів.

Увага, у вибухонебезпечних приміщеннях за наявності пилу пожежні крани повинні бути укомплектовані пожежними стволами, що подають воду як суцільним струменем, так і розпорошеної.

Виконуємо роботи під ключ з проектування, монтажу, випробування та технічного обслуговування систем внутрішнього протипожежного водопроводу.
 

Виготовляємо пожежні шафи будь-яких розмірів під замовлення.

Шафа ПШ-1

ПШ-1 – однодверна або дводверна для вертикального розміщення двох пожежних кранів або одного пожежного крана і двох вогнегасників або двох пожежних кранів і двох вогнегасників.

Розміри: 1400 мм х 610 мм х 240 мм.

Ціна
1759,00 грн.

Шафа ПШ-2

ПШ-2 – дводверна для горизонтального розміщення двох пожежних кранів або одного пожежного крана і двох вогнегасників.

Розміри: 1200 мм х 600 мм х 230 мм.

Ціна
1499,00 грн.

Шафа ПШ-3

ПШ-3 – однодверний для вертикального розміщення одного пожежного крана без вогнегасників.

Розміри: 600 мм х 600 мм х 230 мм.

Ціна
498,99 грн.

Шафа ПШ-4

ПШ-4 – однодверна для вертикального розміщення двох вогнегасників.

Ціна
589,00 грн.

Шкаф ПШ-5

ПШ-5 – аналог ПШ-1, ПШ-2, ПШ-3, ПШ-4 без задньої і бічних стінок з металевими лиштвами.

Ціна
496,00 грн.

Шафа КПШ

КПШ – однодверна для вертикального розміщення в касеті пожежного рукава діаметром 19 мм (25, 33 мм) зі стволом. Призначена для установки в квартирах відповідно до п. 4.26 ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення». Комплектується однією касетою для рукава. Поставляється з комплектацією пожежним рукавом, стовбуром і кульовим краном або без них.

Ціна
1754,00 грн.

Пожежні гідранти, зовнішнє протипожежне водопостачання. [Вгору]

Пожежні гідранти повинні бути справними і розміщуватися згідно з вимогами будівельних норм щоб забезпечувати безперебійний забір води пожежними автомобілями. Перевірка їх працездатності повинна проводитися кожні півроку, як правило, восени і навесні. Біля місць розміщення пожежних гідрантів необхідно встановлювати об'ємні покажчики зі світильником або плоскі із светоотражающим покриттям.

Ціна
1250,00 грн.

Ми виконуємо роботи з проектування та монтажу зовнішнього протипожежного водопостачання, проводимо перевірку і випробування пожежних гідрантів, а так само їх ремонт і технічне обслуговування.

Ціна
1370,00 грн.

В наявності є гідранти діаметром: 0.5 м, 0.75 м, 1 м, 1.25 м, 1.5 м, 1.75 м, 2 м, 2.25 м, 2.5 м, 2.75 м, 3 м, 3.25 м и 3.5 м.

Ціна
1250,00 грн.

Пожежні крани чавунні, латунні і алюмінієві вітчизняного та іноземного виробництва. [Вгору]

Пожежні крани служать для підключення до водопровідної мережі пожежних рукавів та іншого обладнання.

Ціна
179,00 грн.

Датчики положення пожежних кранів. [Вгору]

Датчик положення пожежного крана "ДППК-І" призначений для установки на латунних кутових запірних клапанах внутрішніх пожежних кранових комплектів з умовним проходом 25, 50 і 65 мм, систем протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів. Датчик призначений для безперервної цілодобової роботи в системах пожежогасіння. Формування сигналу на запуск пожежних насосів або іншого устаткування забезпечується зміною електричного опору датчика при відкриванні крана наполовину.

ДППК встановлюється на кришку і шпиндель клапана і не заважає його відкриття та закриття. Датчик працює в режимі напруги живлення 12-24В постійного струму і зберігає працездатність при значення напруги на датчику від 1 до 27В.

Ціна
89,00 грн.

Рукава пожежні [В начало]

Рукава пожежні діаметром 51, 66 и 77 мм

Рукав пожежний напірний використовуються в пожежних кранах і переносних мотопомпи з метою подачі води та водних розчинів піноутворювачів на відстань під тиском.

Увага!

Купуючи пожежні рукава, обов'язково звертайте увагу на довжину скатки. Згідно c ДСТУ   3810-98 довжина одного рукава   незалежно від типу   повинна бути не менне 20 м. В цілях власної вигоди некотрие виробники, а також прямі імпортери   зменшують довжину рукавів до трьох погонних метрів, піддаючи невиправданого ризику кінцевого споживача даного виду продукції. Будьте пильні, бережіться неякісної продукції!

Рукава пожежні діаметром 51, 66 і 77 мм

Рукав пожежний напірний використовуються в пожежних кранах і переносних мотопомпах з метою подачі води та водних розчинів піноутворювачів на відстань під тиском.

Рукав кран ø 51 мм для пожежної шафи
рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск : рукав типу кран — 10 атм, розривний тиск — 25 атм.

Ціна
399 грн.

Рукав кран ø 51 мм з ГР-50 для пожежної шафи
Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск : рукав типу кран — 10 атм, розривний тиск — 25 атм.

Ціна
429.99 грн.

Рукав кран ø 51 мм з ГР-50, РС50.01 для пожежної шафи
Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск : рукав типу кран — 10 атм, розривний тиск — 25 атм.

НОВИНКА!
459,99 грн.

Рукав кран ø 66 мм для пожежної шафи
Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск : рукав типу кран — 10 атм, розривний тиск — 25 атм.

НОВИНКА!
499 грн.

Рукав кран ø 66 мм з ГР-70 для пожежної шафи
Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск : рукав типу кран — 10 атм, розривний тиск — 25 атм.

НОВИНКА!
599 грн.

Рукав пожежний техніка ø 51 мм. Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск: 16 атм, розривний тиск — 40 атм .

Ціна
799 грн.

Рукав пожежний техніка з ГР-50 ø 51 мм. Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск: 16 атм, розривний тиск — 40 атм .

Ціна
899.99 грн.

Рукав пожежний техніка ø 51 мм посилений. Рукав має довжину 20 м, робочий гідравлічний тиск: 16 атм, розривний тиск — 40 атм . Рукав пожежний технка посилений має високу стійкість до механічного стирання так як має посилений каркас. Даний рукав адаптований до всіх технічних норм ЄС.

Ціна
1175 грн.

Стволи пожежні РС-50, РС-70
Призначені для створення та направлення суцільного струменя води для гасіння пожежі. Вони входять в комплект пожежних автомобілів, мотопомп та внутрішніх кранів.

Ціна
59 грн.

Обладнання для вогнегасників [В начало]

Розтруб

Розтруб до вуглекислотні вогнегасники в комплекті з алюмінієвим перехідником призначений для формування та подання компактного струменя вогнегасної речовини.

Ціна
30,00 грн.

Шланг (без розтруба) для ВВК-3,5

Призначений для можливості направляти струмінь вогнегасної речовини (двоокису вуглецю) на вогнище спалаху.

Ціна
30,00 грн.

Шланг для ВП-5, ВП-6

Шланг до порошкового вогнегасника від 5 до 9 літрів призначений для подачі вогнегасної порошку під тиском у вогнище загоряння.

Ціна
30,00 грн.

Підставка для ВВК-1,4, ВВК-2, ВВК-3,5

Підставки для вогнегасників гумові підлогові, призначені для розміщення в них переносних вогнегасників і можуть бути розташовані на виробничих об'єктах і в громадських будівлях.

Ціна
35,00 грн.

Кронштейн настінний (транспортний) до вогнегасника ВВК 1,4 та ВВК 2

Ціна
48,00 грн.

Кронштейн настінний (транспортний) до вогнегасника ВВК 3,5

Ціна
58,00 грн.

Ціна
58,00 грн.

Кронштейн настінний для вогнегасників вуглекислотних ВВК-2, ВВК-3

Ціна
15,00 грн.

Кронштейн настінний для вогнегасників вуглекислотних ВВК-5

Ціна
15,00 грн.

Кронштейн транспортний до ВП-2

Ціна
36,00 грн.

Кронштейн транспортний до вогнегасника ВП-2

Ціна
38,00 грн.

Кронштейн транспортний до вогнегасника ВП-2

Ціна
42,00 грн.

Кронштейн транспортний до вогнегасника ВП-5, 6, 9

Ціна
48,00 грн.

Хомут для кріплення шланга вогнегасника ВП-5, ВП-6, ВП-9

Ціна
15,00 грн.

Шланг для ВП-50, ВП-100

Ціна
380,00 грн.