ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

ru

Завантажити прайс

Протипожежні перешкодиПротипожежні двері

 Одностулкові і двостулкові протипожежні двері з вогнетривкого алюмінієвого профілю не тільки виконують своє захисне функціональне призначення, але і відповідають всім сучасним естетичним вимогам, що дає можливість задовільнити будь-яким запитам при проектуванні та обладнанні сучасних будівельних об'єктів 

Основним призначенням протипожежних дверей є заобігання поширенню пожежі з однієї частини будівлі в іншу або між будівлями, необхідність їх використння визначається будівельними нормами України.

 

 Ціна дверей залежить від декількох складових, а саме розмірів, класу вогнестійкості, зовнішнього або внутрішнього виконання, кольору профілю ( профіль може бути виконаний в будь-якому кольорі включаючи кольори цінних порід деревини). Також за бажанням замовника скло може бути затоновано плівкою. Монтаж протипожежних дверей здійснюється швидко і якісно, з видачею всіх необхідних документів.

У стандартну комплектацію протипожежних дверей входить: петлі посилені (3 шт.на стулку), замок механічний, ручки натисні (комплект), доводчик, шпінгалети. Додатково в конструкцію можуть входити електромагнітні замки або засувки, система відкривання «антипанік», координатори закривання стулок, та інші комплектуючі в залежності від бажання клієнта.