ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

Завантажити прайс

ВогнегасникиВогнегасники

Наше підприємство займається поставками вогнегасників на об'єкти всіх видів господарської діяльності з подальшим технічним обслуговуванням і ремонтом придбаних у нас вогнегасників.

Також у нас можуть купити уроздріб і перезарядити свої вогнегасники (від одного і більше) підприємці, автолюбителі і всі бажаючі уберегти себе і своїх близьких від пожежі. За бажанням клієнта можлива доставка по Києву, Київській області та Україні такими перевізниками, як «Делівері» і «Нова пошта» або власним транспортом.

Здійснюємо вивіз і доставку вогнегасників на підприємства.

Доставка по Києву — 75 грн.

При придбанні 10 та більше вогнегасників - доставка БЕЗКОШТОВНО.

Постійним клієнтам діють знижки.

Завжди допоможемо підібрати оптимальну кількість і тип вогнегасників у відповідності з характеристиками Вашого підприємства, будівлі або споруди, офісу, житлового будинку або квартири, а також вантажного або легкового автомобіля.

Вогнегасник – переносний або пересувний первинний засіб пожежогасіння. Дуже ефективно його використання на початковій стадії розвитку пожежі. В залежності від вогнегасної речовини, існує кілька основних типів вогнегасників, а саме: пінні, аерозольні, газові, порошкові, порошкові самоспрацьовуючі. Найбільш широке застосування мають порошкові і газові, вогнегасною речовиною останніх є вуглекислота.

Вогнегасник ранцевий [Вгору]


Вогнегасник ранцевий - являє собою формову ємність, яка поміщається в тканинний чохол, що має заплічні ремені для її кріплення і перенесення. Заплічні ремені регулюються по довжині і мають пом'якшувальні подушки. Для зручності перенесення ємності призначені поясні регульовані ремені. Для захисту спини пожежного від переохолодження в ранці вбудована теплоизолирующая прокладка.

Вогнегасник ранцевий призначений для гасіння низових осередків лісових пожеж водою і водяними розчинами неагресивних хімікатів (робочою рідиною), а також для проведення обприскування при боротьбі з бур'янами та шкідниками лісів і садів.

Переносний вогнегасник, розміщується на спині пожежного і має запас води або розчину піноутворювача, комплектується ручним насосом - гидропультом двосторонньої дії для формування водяній компактної або розпиленого струменя.

Ранець протипожежний вогнегасник складається з: еластичної водонепроникної гумової ємності з гнучким гумовим шлангом і металевим насосом.

Технічні вимоги:
Розрахункова продуктивність, л / хв. - 2.25;
Довжина компактного струменя, м - 8,5;
Довжина розпилювального струменя, м - 3,5;
Ємність, л - 18;
Маса сухого ранця протипожежного, кг, - 2,5;
Маса спорядженого ранця протипожежного, кг - 20,5 кг
Габаритні розміри:
Довжина, мм - 520
Ширина, мм - 360
Висота, мм - 160

У комплект поставки входять:

ємність для води в чохлі. - 1 шт,
гідропульт металевий (насос) - 1 шт ,.
з'єднувальний шланг. - 1 шт,
піноутворюча таблетка - 2 шт.
паспорт - 1 шт.
Сертифікат пожежної безпеки - 1 шт.


Технічний опис:
- Ранець протипожежний розміщується на спині пожежного, укомплектований запірно-пусковим пристроєм з гидропультом двосторонньої дії для формування водяної компактного або розпиленого струменя, а також пінного струменя.
- Ранець протипожежний складається з: еластичної водонепроникної гумової ємності з гнучким гумовим шлангом на виході з нижньої частини для з'єднання з гідропультом. Ємність химічно стійка до піноутворювачів. Ємність поміщена в чохол з міцної змішаної тканини яскравого кольору.
- Чохол має пом'якшення по краях, за регульованою довжиною заплічних ременів. Товщина пом'якшувальної подушки ременя - 10 мм. У спеціальній кишені чохла вкладена вологостійка, теплоізолююча прокладка з поліпропілену, для захисту спини пожежного від переохолодження.
- Корпус гідропульта виготовлений з алюмінієвого сплаву, і має захисне, антикорозійне (анодоване) покриття, кольори «срібло» як на зовнішній поверхні корпусу, так і на внутрішній. Анодоване покриття збільшує термін експлуатація корпус в 3 разів у порівнянні з корпусом, що не має захисного покриття, шток - (внутрішня частина гідропульта) виготовлений ​​з латуні з хром-нікелевим «дзеркальним» покриттям, шток оснащений робочим клапан «кулькової» конструкції та перекривної пружини. Штуцер і гайка гідропульта виготовлена ​​з кольорового металу, забезпечена внутрішньою амортизуючою пружиною для пом'якшення ударного навантаження і має сопло, що легко перемикається з компактного струменя на розпилення і виготовлене з алюмінієвого сплаву, а розпилювальна форсунка виготовлена ​​з латунного сплаву, що істотно підвищує довговічність гідропульта. Запірний клапан виготовлений зі зносостійкого матеріалу, вбудований всередину гідропульта і виключає мимовільне витікання рідини з гідропульта в опущеному стані.
- Ущільнювальні кільця, манжети, прокладка гідропульта виготовлені з поліуретану - матеріалу стійкого до стирання («еластоллана»). Перекривні і амортизуючі пружини виготовлені з нержавіючої сталі з хром-нікеліевим покриттям.
- Наявність сертифікату відповідності вимогам технічного регламенту про вимоги пожежної безпеки (ФЗ від 22.07.2008 №123-ФЗ).

Ціна
2812,99 грн.

Порошкові вогнегасники

Вуглекислотні вогнегасники

Вогнегасники аерозольні [Вгору]

Вогнегасник аерозольний "ВВПА-400"

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400 являє собою аерозольний балон з ефективним вогнегасною речовиною на водній основі з активним ендотермічною дією і абсолютно безпечний для здоров'я людей і навколишнього середовища. Застосовується в побуті, автотранспорті, адміністративно-офісних приміщеннях.

Його перевагами є невеликі розміри і вага, простота у використанні і естетичний вигляд.

Ціна
179,99 грн.

Згідно правил пожежної безпеки України, вогнегасники повинні знаходитися у всіх виробничих приміщеннях, в незалежності від категорії вибухопожежобезпеки, будівлях і спорудах, технологічних установках, житлових будинках, особливо це важливо в будинках підвищеної поверховості, будівельних майданчиках. Ця вимога стосується також будівель, споруд та приміщень, обладнаних будь-якими типами установок пожежогасіння, пожежної сигналізації або внутрішніми пожежними кранами. Також ними комплектуються в обов'язковому порядку пожежні щити та шафи. Місця розміщення вогнегасників позначаються спеціальними знаками за ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Кольори сигнальні і знаки безпеки", у нас їх теж можна придбати.

Правила дорожнього руху забороняють експлуатацію транспортного засобу без вогнегасника. Найбільш зручним у даному випадку буде аерозольний ВВПА - 400 об'ємом 0,4 л., А також можна використовувати і порошкові, і вуглекислотні не великого обсягу 1 або 2 літри.

З метою підтримки в робочому стані, вогнегасники всіх типів підлягають обов'язковому технічному обслуговуванню й випробуванню, вогнегасна речовина – заміні.

У нас Ви можете придбати вогнегасники всіх типів і обсягів, комплектуючі до них, провести їх технічне обслуговування та випробування.

Вибір вогнегасника [Вгору]

Вибір вогнегасника залежить від характеристики об'єкта, категорії приміщень, його площі, наявності горючих і вибухонебезпечних речовин, електроустановок, і класу можливої ​​пожежі на ньому.

Всі пожежі поділяються на 5 класів:
клас A – горіння твердих горючих речовин, переважно органічного походження, горіння яких супроводжується тлінням (деревина, текстиль, папір);
клас B – горіння рідких речовин або твердих речовин, які розтоплюються;
клас C – горіння газоподібних речовин;
клас D – горіння металів та їх сплавів;
клас E – пожежі пов'язані з горінням електроустановок.

Завод виробник зобов'язаний вказувати на корпусі вогнегасника класи пожеж для гасіння яких він призначений.

Об'єкти на яких можливе виникнення значного осередку пожежі, необхідно використовувати пересувні вогнегасники великого обсягу.

Увага, вогнегасники з маркуванням АВС не призначені для гасіння електроустановок і електропроводки, а ВСЕ не підходять для гасіння деревини, целюлози і паперу. У цих випадках рекомендуємо застосовувати універсальні вогнегасники з маркуванням АВСЕ.

Важливо! Приведення вогнегасника в робоче положення: піднести вогнегасник до вогнища пожежі з урахуванням безпечної від теплового впливу відстані. Висмикнути чеку і відвести рукоятку запуску від корпусу вогнегасника. Направити сопло розпилювача на осередок пожежі, натиснути на клавішу, розташовану зверху над рукояткою запуску Гасіння робити тільки з навітряної сторони.

Порошкові вогнегасники [Вгору]

Порошкові вогнегасники ВП-1, ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-8, ВП-9, ВП-45, ВП-100 застосовуються для укомплектування легкових автомобілів, захисту адміністративних, виробничих і побутових приміщень в якості первинного засобу пожежогасіння.

Ними можна гасити пожежі класів А (тверді речовини), В (горючі рідини і плавляться тверді тіла), С (горючі гази), а також електроустановки під напругою до 1000 В.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Переваги порошкових вогнегасників:
– висока вогнегасна здатність;
– універсальність застосування;
– можливість гасіння електроустаткування;
– широкий температурний діапазон застосування: от -40°С до +50°С;
– зручність;
– простота у використанні.

ВП-1 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 1,5 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - не менше 2 м.
Вогнегасна здатність - 0,7А; 13В (0,40).
Габарити – 120х150х230 мм.
Маса з зарядом - не більше 2 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-1 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
124,99 грн.

ВП-2 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 2 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - не менше 2 м.
Вогнегасна здатність - 0,7А; 21В.
Габарити – 120х150х330 мм.
Маса з зарядом - не більше 3 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-2 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
137,99 грн.

ВП-3 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 3 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - не менше 2 м.
Вогнегасна здатність - 0,7А; 21В.
Габарити – 120х150х330 мм.
Маса з зарядом - не більше 5 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-3 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
239,99 грн.

ВП-5 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 5 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 3 м.
Вогнегасна здатність - 2А; 89В, (2.80).
Тривалість приведення в дію — 5 с.
Габарити – 130х150х420 мм.
Маса з зарядом - 8 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-5 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
247,99 грн.

ВП-6 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 6 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду - 3 м.
Вогнегасна здатність - 3А; 89В.
Тривалість приведення в дію — 5 с.
Габарити – 150х195х515 мм.
Маса з зарядом - 8 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-6 вогнегасник порошковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
262,99 грн.

ВП-8 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 8 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду – 4,5 м.
Вогнегасна здатність - 4А 144В.
Продолжітельность приведення в дію — 10 с.
Габарити – 628х350х355 мм.
Маса з зарядом - 14 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-8 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
359,99 грн.

ВП-9 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 9 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду – 4,5 м.
Вогнегасна здатність - 4А 144В.
Продолжітельность приведення в дію — 10 с.
Габарити – 628х350х355 мм.
Маса з зарядом - 15 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-9 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати їх для комплектування легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки, пожежних щитів та шаф на нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, в гаражах, майстернях, офісах, готелях і квартирах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
359,99 грн.

ВП-45 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 45 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 16 атм.
Довжина викиду – 9 м.
Вогнегасна здатність - 10А, 233В.
Тривалість приведення в дію — 25 с.
Габарити – 630х1170х800 мм.
Маса з зарядом - 62 кг.
Температура експлуатації - от - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-45 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).

Рекомендуємо застосовувати на промислових підприємствах, нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, автотранспортних базах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
3748,99 грн.

ВП-90 [Вгору]

Технічні характеристики

Маса заряду - 90 кг., Вогнегасний порошок закачаний інертним газом (осушене повітря, азот, вуглекислий газ) під тиску 13 атм.
Довжина викиду – 6 м.
Вогнегасна здатність - 10A; 233 В-2, (8,64).
Тривалість приведення в дію — 50 с.
Габарити – 420х445х1040 мм.
Маса з зарядом - 167 кг.
Температура експлуатації - від - 20°С до + 50°С.
Призначений термін служби – 10 років, періодичність ТО - 1 рік.

Опис

ВП-90 вогнегасник поршковий закачного типу, забезпечений замочно-пусковим пристроєм, індикатором візуального контролю тиску в корпусі. Призначений для гасіння пожеж класу А, В, С, Е з можливістю застосування для гасіння електроустановок під напругою до 1000 В (залежно від марки вживаного вогнегасного порошку).
Рекомендуємо застосовувати на промислових підприємствах, нафтохімічних і хімічних об'єктах, АЗС, складах нафтопродуктів, автотранспортних базах.

Не призначений для гасіння речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря, а також палаючих металів і металоорганічних сполук.

Увага! Не слід використовувати порошкові вогнегасники для гасіння обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу і т.д.).

Ціна
4790,99 грн.

Вогнегасники вуглекислотні ВВК [Вгору]

Вогнегасники вуглекислотні ручні ВВК-1,4, ВВК-3, ВВК-5 и пересувні ВВК-7, ВВК-25, ВВК-40, ВВК-80 призначені для гасіння загорянь різних горючих речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, на промислових підприємствах, на транспортних засобах (залізничному, міському, морському транспорті), в електроустановках, що знаходяться під напругою до 1000 В, в музеях, архівах.

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає слідів і бруду. Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II, за ГОСТ 15150 в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С.

ВВК-1,4 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях за наявності оргтехніки, а так само в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння займання речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК-1,4;
маса вогнегасної речовини - 1,4 кг.
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
габаритні розміри: 350х455х125мм.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
310,99 грн.

ВВК-2 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях за наявності оргтехніки, а так само в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК-2;
маса вогнегасної речовини - 2 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м.;
вогнегасна здатність - 34B (1,10);
габарити – 600х300х150 мм;
маса з зарядом - 13,5 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
354,99 грн.

ВВК-3,5 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях за наявності оргтехніки, а так само в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих Сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК-3,5;
маса вогнегасної речовини – 3,5 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м.;
вогнегасна здатність - 55B (1,75);
габарити – 790х220х220 мм;
маса з зарядом - 18 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
547,99 грн.

ВВК–5 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний ВВК–5 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, музеях, картинних галереях і архівах, офісних приміщеннях за наявності оргтехніки, а так само в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК–5;
маса вогнегасної речовини – 5 кг;
рабочее давление внутри корпуса - 15 МПа;
вихід заряду - 8 сек;
довжина струменя - 3 м.;
вогнегасна здатність - 55B (1,75);
габарити – 400х580х220 мм;
маса з зарядом - 24 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
797,99 грн.

ВВК–18 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний пересувний ВВК–18 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, на АЗС і складах нафтопродуктів. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С).

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК–18;
маса вогнегасної речовини – 18 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 20 сек;
довжина струменя – 4 м.;
вогнегасна здатність - 77B (2,2);
габарити – 1100х400х550 мм;
масса с зарядом - 85 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
8099,99 грн.

ВВК–28 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний пересувний ВВК–28 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, на АЗС і складах нафтопродуктів. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С).

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК–28;
маса вогнегасної речовини – 28 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
вихід заряду - 20 сек;
довжина струменя – 6 м.;
вогнегасна здатність - 89B (2,80);
габарити – 1550х700 мм;
маса з зарядом - 120 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
2. Перевірка запірно-пускового пристрою;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціна
8176,99 грн.

ВВК–56 [Вгору]

Вогнегасник вуглекислотний пересувний ВВК–56 призначений для гасіння загорянь різних речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу кисню, електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10 кВ. Широко використовуються в залізничному транспорті, метро, на АЗС і складах нафтопродуктів. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В, С).

Перевагою вуглекислотних вогнегасників є відсутність слідів гасіння пожежі тому що вуглекислота після використання не залишає бруду.

Важливо. Вуглекислотні вогнегасники не призначені для гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (алюміній, магній та їх сплави, натрій, калій).

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Технічні характеристики:

Найменування вогнегасника ВВК–56;
кількість балонів об'ємом 40 л. – 2 шт.;
загальна маса вогнегасної речовини – 56 кг;
робочий тиск усередині корпусу - 15 МПа;
довжина шланга з розтрубом, м, 2х10
вихід заряду - 20 сек;
довжина струменя – 6 м.;
вогнегасна здатність - 144B (4,52);
габарити – 1675х780х650 мм;
маса з зарядом - 270 кг.
Термін служби вогнегасника - 10 років
Технічний огляд проводиться один раз на рік.
Технічне обслуговування один раз на п'ять років.
У нього входить:
1. Гидравлическое испытание, обезжиривание и покраска корпусов огнетушителя;
2. Проверка запорно-пусковых устройств;
3. Заміна вогнегасної речовини.

Ціну знижено
11599,99 грн.

Самоспрацьовуючі вогнегасники [Вгору]

Самоспрацьовуючі вогнегасники:
• Вогнегасник самоспрацьовуючий САМ-3
• Вогнегасник самоспрацьовуючий САМ-6
• Вогнегасник самоспрацьовуючий САМ-9


Вогнегасники самоспрацьовуючі призначені для гасіння пожеж без участі людини у виробничих, складських, побутових та інших приміщеннях. Ліквідують загоряння твердих горючих матеріалів, горючих рідин, а також електрообладнання, що знаходиться під напругою до 5000 В. Діапазон робочих температур від -50°С до +50°С.

Увага. Вони не призначені для гасіння горіння лужних і лужноземельних металів і речовин, що горять без доступу повітря.

Самоспрацьовуючі вогнегасники є основним елементом для побудови модульних автоматичних установок порошкового пожежогасіння.

Широко застосовуються, як альтернатива стаціонарним автоматичним установкам пожежогасіння, на промислових підприємствах, кухнях об'єктів громадського харчування, АЗС і складах нафтопродуктів, підвальних приміщеннях.

Ціна
989.99