ПРАО ТЕХ

Про компанію Клієнти Контакти

ru

Завантажити прайс

Про компанію «ПРАО ТЕХ»

ТОВ «ПРАО ТЕХ» - експерт у сфері безпеки.

Компанія надає весь спектр послуг з виконання заходів спрямованих на забезпечення і підвищення пожежної та техногенної безпеки громадських будівель і споруд, промислових підприємств, офісних центрів, об'єктів підвищеної небезпеки.

У сферу нашої діяльності входить:

1. Проектування, монтаж, здача в експлуатацію та технічне обслуговування систем протипожежного захисту, охорони і безпеки, виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.
2. Монтаж систем передачі сповіщень про пожежу з подальшим підключенням на пульт централізованого пожежного спостереження.
3. Технічне обслуговування, діагностування і ремонт вогнегасників.
4. Покриття вогнезахисними матеріалами металевих та дерев'яних конструкцій, кабелю і кабельних проходок, повітроводів.
5. Монтаж протипожежних перешкод таких як двері, вікна, люки, клапани.
6. Проектування, монтаж, технічне обслуговування, випробування та ремонт систем внутрішнього і зовнішнього водопостачання.
7. Проектування та монтаж внутрішніх, і зовнішніх систем блискавкозахисту, робочого, захисного або глибинного контуру заземлення.
8. Вимірювання опору ізоляції електромережі та електроустановок.
9. Страхування членів добровільних пожежних дружин (команд), відповідальності підприємств - джерел підвищеної небезпеки, відповідальності при експлуатації нежитлових приміщень.
10. Навчання посадових осіб, фахівців і працівників за програмами "Правила пожежної безпеки в Україні" та "Пожежно-технічний мінімум".
11. Підбір і реалізація устаткування протипожежного призначення.

У нас Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію.